ספה

אחת הבעיות הנפוצות היא שלאחר כמה שנים, הספות שרכשתם במיטב כספכם  והריפודים שבחרתם להם כבר לא ממש נראים אותו הדבר...

פה נשפך מיץ על אחד המושבים, פה כתם שמן מעטר את הריפוד ,מזכרת מארוחה שנשפכה בחלקה על הספה. שם דהה הצבע כתוצאה מחשיפה לשמש וכו'.

במקרים כאלו מומלץ לפנות לחברה המתמחה בניקיון ריפודים ,שטיחים וספות.
חברה אשר תחזיר את הניקיון והברק לספות שלכם בתהליך ניקוי עמוק ויסודי.

תהליך ניקוי ספה תמיד יתחיל בזיהוי סוג הספה אשר מיועדת לניקוי .בתהליך ייבדק סוג הבד ממנו עשויה הספה, מה טיב הכתמים אשר עליה ומה תהליך הטיפול אשר הכי מתאים לה כדי להחזיר אותה למצב נקי ונוצץ כמו ביום אשר בו היא נרכשה.

בשוק של היום ישנם ספות רבות אשר עשויות מחומרים שונים:
ריפוד אלקנטרהבד משובח או יקר עקב העובדה כי כתמים מתקשים לחדור אליו .
ריפוד עור- ישנן ספות המורכבות מסוגי עור שונים כגון : עור פרה, עור עגל, עור שור וכו'. ייחודן הוא במראה משובח, עור גמיש ומבריק והענקת מראה יוקרתי לספה ולסלון בכלל.
חסרונן הן, שבמזג האוויר הישראלי החם והלח, ריפוד העור יכול לגרום להזעה עקב העובדה שהוא אינו נושם.
ריפודים  סינטטיים- הריפודים הסינתטיים הם שילוב בין סיבי מיקרופייבר ופוליאסטר אשר מונעים ברוב המקרים את חדירת הנוזלים אל סיבי הבד. עקב תכונות אלה, ניקוי הספות הספציפיות האלה נחשב מורכב פחות . החיסרון היחיד שניתן לומר עליהן  הוא שבד"כ ליושבים עליהן פחות נח ונעים מהיושבים על ספות מבד אמיתי...

חברה טובה לניקוי ספות או אריגים תמיד תשים את טובת הלקוח מול עיניה, תשתמש בחומרי ניקיון מתקדמים אשר יבטיחו את איכות העבודה ויחד עם זאת לא יפגעו בסיבים העדינים אשר עשויה היא מהם. דבר זה יאפשר את ניקוי הספה תוך כדי שמירה לא רק על טיב העבודה אלא  על בריאותכם ובריאות ילדכם.

 

 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו